Świąteczne opakowania na wino

O ile z kupnem prezentu dla kobiety zazwyczaj nie ma problemu, o tyle z zakupem jakiegoś miłego drobiazgu dla mężczyzny wiele osób ma kłopot. Nic więc dziwnego, że już od pewnego czasu mężczyzn obdarowuje się butelką dobrego alkoholu. Może to być dobry koniak lub hiszpańskie czy włoskie wino. Wiadomo jednak, że podarowanie samej butelki nie jest zbyt elegancie. Dlatego też decydując się na zakup właśnie takiego prezentu warto przede wszystkim dołożyć starań, by był on odpowiednio opakowany. Z tego powodu dobrze jest zawczasu znaleźć takie opakowania do win lub kosz na prezenty, które idealnie pasują do okazji. Na polskim rynku jest obecnie bardzo dużo tego typu opakowań. Są to przede wszystkim torby wykonane z papieru, który oczywiście jest odpowiednio wzmacniany, by był w stanie udźwignąć ciężar butelki wina. Bardzo elegancko prezentują się także opakowania na wino wykonane z drewna, z odpowiednim grawerem lub ozdobione wybrana grafiką czy też za pomocą metody dekupażu. Tak opakowana butelka wina z pewnością będzie prezentem trafionym w dziesiątkę.

 

IMG_4877

Okolicznościowe opakowania do wina

W okresie świątecznym pojawia się spore zainteresowanie opakowaniami na wszelkiego rodzaju prezenty. Dotyczy to również opakowań na alkohole, a w szczególności na wina. Wina można opakować na wiele najróżniejszych sposobów. Do wyboru mamy nie tylko opakowania standardowe, takie jak torebki papierowe. Dodatkowo mamy najróżniejsze wariacje na ten temat. Od opakowań wykonanych z tektury falistej, aż po najróżniejsze opakowania lub kosze prezentowe wykonane z drewna czy z materiału.

IMG_4883

Opakowania do wina to ogromna gama najróżniejszych produktów. Naprawdę jest obecnie w czym wybierać. Nawet w sytuacji kiedy zależy nam na zabawnych, świątecznych opakowaniach – problemu z ich zakupieniem na pewno nie będzie. Można bez większych problemów zakupić piękne, wykonane ręcznie opakowania wykonane z materiału, w świątecznych barwach, nieraz zaopatrzonych z elementy dekoracji świątecznej – takie jak podobizny aniołków, mikołajków i tym podobnych. Bez problemu znajdziemy również inne opcje, takie jak opakowania wykonane z papieru w śmiesznych kształtach.

Zamów przez telefon! +48 603 764 578 lub mailowo biuro@pwgajowczyk.pl