Pudełka na wina i alkohole

Prezentujemy szeroki wachlarz opakowań na wino, szampan lub inny alkohol wysokoprocentowy. Ponadto oferujemy kosze prezentowe, kosze upominkowe i pudełka na wina i alkohole.

pudełka na wino

Ofertę naszą uzupełniają ozdobne i okolicznościowe opakowania na wino i alkohole. Pudełka na jedną i dwie butelki wina. Tektura dwuwarstwowa ekologiczna o naturalnym słomkowym kolorze

pudełka na wino i alkohole

Nasze skrzynki na wino doskonale sprawdzają się jako prezent na śluby, rocznice czy też jubileusze. Świetnie zastępują zwykłe i nudne opakowanie prezentów. Dzięki naszym skrzynką Państwa prezent będzie znacznie atrakcyjniejszy i oryginalniejszy niż standardowe prezenty.

Skrzynka na wino może się sprawdzić jako:

  • prezent na ślub
  • podziękowanie dla rodziców pary młodej
  • podziękowanie dla świadków weselnych
  • prezent na rocznicę ślubu
  • prezent na urodziny
  • prezent na imieniny
  • prezent na parapetówkę

przywieszka na pudełko do wina

Zestaw idealny na prezent dla Nowożeńców z okazji ślubu,  na urodziny, imieniny, jubileusz czy parapetówkę.  Może również stanowić oryginalny sposób na wyrażenie podziękowania  dla rodziców, szefa, współpracownika.

PUDEŁKO drewniane na wino.
Pudełko na wino przestanie być już tylko opakowaniem czy zwykłym pudełkiem na wino. Dzięki indywidualnemu wyglądowi staje się bardzo dobrym dodatkiem wzbogacającym prezent na każdą okoliczność. Dodatek do dobrego wina, na pewno pozostanie długo w pamięci obdarowanego.
Jednym z nietypowych zastosowań dla naszych pudełek są “kapsuły” jako prezent w koszu prezentowym  na chrzciny lub urodziny dziecka – w takie pudełko przyozdobione zdjęciem malucha wkładane są przedmioty z dnia przyjścia na świat, z instrukcją otwarcia podczas 18-tej rocznicy urodzin.

2 odpowiedzi do “Pudełka na wina i alkohole”

Możliwość komentowania jest wyłączona.