Pudełka kartonowe na wina

Pudełka kartonowe na wina

Gajowczyk oferuje opakowania kartonowe na wina, tekturowe, pudełka na wino, kartony na wino z okienkiem oraz spersonalizowane pudełka na wino z własnym logo na przywieszce lub z wyciętym logo bezpośrednio na pudełku kartonowym na wino.

Karton-pudełko do butelki (szampana, whisky) z uchwytem:

  • Papier: 4 warstwowy karbowany karton mat
  • Waga pudełka: 0,80 g
  • Rozmiar: 39 x 9 x 9 (cm)

Pudełka kartonowe na wina są wytrzymałe, wykonane z wysokiej jakości materiałów pudełka na wina i opakowania kartonowe, które są doskonałą ochroną przed stłuczeniem butelki. Opakowania, które znajdują się w naszej ofercie wykonane są z kartonu 3 lub 4 warstwowego, gładkiego lub falistego, białego lub szarego – możecie wybrać dowolny rodzaj, ale pewne jest jedno – spełnią swoją rolę znakomicie.

 

pudełka kartonowe na dwie butelki wina

 

pudełka kartonowe na dwie butelki wina

 

Gajowczyk Kluczbork Facebook

 

 

pudełka świąteczne na wino

 

pudełka na wino

 

przywieszka na pudełko do wina

 

Zamów przez telefon! +48 603 764 578 lub pisz na maila biuro@pwgajowczyk.pl

 

 

Opakowanie kartonowe do win to element, który bardzo dobrze dopasuje się do ładnej butelki ze smaczną i doskonale skomponowaną zawartością. Warto, by wino umieścić w opakowaniu, to czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnym i wskazuje, że przyłożyliśmy się podczas dokonywania wyboru. Obecnie kartonowe opakowania do wina stają się coraz bardziej popularne. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszą się artystyczne opakowania wykonane z tektury falistej, dodatkowo ozdabia się je elementami koronki, interesującymi zamknięciami i tym podobnymi. Dzięki temu są naprawdę wyjątkowe.
Kiedy zdecydujemy się na wybór wina powinniśmy również pomyśleć o tym jak powinno ono zostać opakowane. Możliwości mamy wiele, poczynając od ozdobnego papieru, poprzez eleganckie torebki na wino w wielu odsłonach, aż po pudełka kartonowe na wina, opakowania kartonowe do win czy skrzynki na wino wykonane z drewna. Nie ma oczywiście sensu kupowania drewnianej skrzyneczki dla wina za dwadzieścia kilka złotych. Do takiego wina w zupełności odpowiednie będzie zastosowanie torebki na wino z ładnym obrazkiem lub elementem dekoracyjnym. Dobrej jakości opakowania bardzo dobrze współgrają z dobrym winem – lepiej podarować je opakowane, niż bez niczego. To na pewno będzie lepiej widziane, szczególnie jeśli z winem udajemy się do kobiety.
.

 

3 odpowiedzi do “Pudełka kartonowe na wina”

Możliwość komentowania jest wyłączona.